Кошик
1446 відгуків
Наше Viber-сообщество Распродажи 7км Самые низкие цены!!!Вступить!
Оптовий інтернет-магазин спортивного одягу "Boulevard".
+380 (66) 593-57-97

Одяг для занять спортом в зимовий час

Одяг для занять спортом в зимовий час

Як правильно розподілити шари одягу

Зазвичай в одязі виділяють такі шари: базовий (найближчий до тіла), середній (захист від холоду) і зовнішній (захист від вітру).

Базовий шар
Являє собою натільну одяг, яка відводить вологу від шкіри і не дозволяє отримати переохолодження організму. Білизна з бавовни для занять спортом в зимовий час не підходить, тому що він швидко намокає, а висихає довго. У цьому випадку, активно рухаючись на морозі, можна переохолодитися. Краще використовувати термобілизна виготовлена з синтетичних тканин, бо фарба швидко випаровує вологу, а не накопичує її. Купуючи термобілизна для зимового спорту, не треба побоюватися синтетики. Синтетична білизна має високу зносостійкість, мало деформується. Сучасні виробники застосовують просочення, що поліпшують його антибактеріальні властивості.
Термобілизна має бути щільно облягаючим, але не тісним. Занадто вільна одяг теж не підходить для занять спортом, тому що при відсутності контакту з тілом вона буде гірше відводити вологу.

Середній шар
Цей шар повинен зберегти тепло і в той же час не перешкоджати вентиляції, щоб не відбулося перегріву. Часто для середнього шару використовується одяг із флісу наприклад теплі штани на флісі. Фліс – це нетканий ворсистий м'який матеріал з поліестеру. Одяг з нього легка, швидко сохне, "дихає" і зберігає тепло. Вовняні светри для середнього шару не підходять.

Зовнішній шар
 Внешний слой предназначен для защиты от ветра и снега. От свойств этого слоя зависит и качество защиты от холода первых двух слоев. Внешний слой должен пропускать влагу изнутри, но не допускать ее попадание внутрь. Сейчас для этого используются мембранные ткани, представляющие собой синтетический материал, к которому припрессована полимерная пленка – мембрана. В мембране имеются микроскопические поры. Они и обеспечивают водонепроницаемость только в одну сторону. Влага с одной стороны мембраны беспрепятственно проходит, а с другой – мембрана почти непроницаема. Изделия из мембранных тканей стоят довольно дорого, и для них требуется специальный уход. Спортивную куртку из такой ткани можно носить только в сочетании с термобельем и брюками на флисе. Мембранные куртки не рассчитаны на совместное использование с футболками из хлопка и шерстяными свитерами.
 Выбирая между спортивными брюками и спортивным костюмом, следует учесть, что куртки сейчас от снега предохраняют не хуже, чем комбинезоны. Они затягиваются в районе пояса, а также снизу, и внутри и отлично защищают от проникновения снега внутрь.Основні вимоги до спортивного костюму для занять спортом взимку

У зимовий час спортивний одяг повинна забезпечувати теплова рівновага, при якому заняття спортом будуть ефективними.

Одяг має бути легким, не обмежувати рухів, точно підібраною за повнотою, а також зростанню. В даний час для спортивного одягу характерна відсутність припусків на свободу облягання. Це пояснюється прагненням підвищити аеродинамічні властивості одягу.

Основне правило при підборі зимової екіпіровки – багатошаровість. Якщо шарів більше, відповідно, між ними більше повітря, а тепло краще зберігається.

Необхідно правильно поєднувати матеріали шарів, щоб комплект був зроблений з подібних матеріалів і забезпечував максимальну ефективність використання сучасної спортивної одягу.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner