Кошик
1446 відгуків
Наше Viber-сообщество Распродажи 7км Самые низкие цены!!!Вступить!
Оптовий інтернет-магазин спортивного одягу "Boulevard".
+380 (66) 593-57-97

Як виміряти своє тіло і правильно підібрати одяг

Як виміряти своє тіло і правильно підібрати одяг

Для зняття мірок вам знадобиться помічник, м'яка сантиметрова стрічка та олівець.Всі вимірювання проводяться сантиметровою стрічкою, щільно прикладеної до тіла, але не дуже туго натягнутою. Мірки довжини (плеча, спинки, рукава, вироби) записують повністю.Всі мірки обхватів (грудей, талії, стегон) знімаються повністю, а записуються у половинному розмірі.
  

При знятті мірок ви повинні стояти в невимушеній, природній позі, не згинатися і не випрямлятися. Найбільшої точності можна досягти, виконуючи обмір по нательному білизні. При виборі верхнього одягу для зимового і демисезона можна проводити виміри в светрі, який ви плануєте носити в цей період. При виборі жилетів, штанів, спідниць і штанів краще знаходитися у нижній білизні.

 

Подальші міркування легше вести на прикладі. Припустимо, ви – жінка і шукаєте зимову куртку.

 

Зростання

Відстань від верхівки голови до підлоги. Зручніше вимірювати стоячи біля стіни. Ідеально, якщо ви будете стояти без взуття. Виберіть рівну стіну, щільно притулившись до неї спиною (ви повинні стояти рівно – паралельно стіні), розправте плечі, покладіть на голову трикутник або лінійку (паралельно підлозі) і доторкнутися однією стороною до стіни а інший до верхівки голови. Нехай ваш помічник зробить позначку олівцем. Виміряйте свій ріст м'яким сантиметром або рулеткою.

 

 

Припустимо, ваш зріст – 180 см

 

Обхват і напівобхват грудей

Встаньте рівно, не сутультеся.

 

Для чоловіків: підніміть руки перед собою, і нехай помічник обгорне сантиметр навколо вашої грудей, орієнтуючись на пахви (стрічка прямо під ними), соски (стрічка проходить через них) і лопатки (стрічка приблизно під ними).

 

Для жінок: якщо розмір грудей 0-1, то знімати мірки під лопатками і з орієнтацією на пахви. Якщо розмір грудей від 2-х і більше, на пахви орієнтуватися не потрібно – набагато важливіше зняти мірку з самої виступаючої частини грудей.

 

Припустимо, обхват грудей у вас дорівнює 110 див.

Значить, напівобхват – 110/2 = 55 див.

Український розмір дорівнює полуобхвату грудей!

ВАЖЛИВО: для розмірної сітки, вказаної на сайті, полуобхвату грудей необхідно додати ще 4 див. Тоді ви підберете річ за розміром. ( для одягу яка тягнеться і прилягає до тіла достатньо 2 див.)

При виборі чоловічого верхнього одягу потрібно додавати 6-8 див. т. к. чоловіки носять більш просторий одяг ніж жінки.

 

У нашому випадку 55+4 = 59. Отже, при виборі куртки в графі «Напівобхват грудей» ви шукаєте цифру 59 або близьку до неї – наприклад, цифру 60

 

Аналогічно підбираються брюки по параметрам стегон.

 

Довжина рукава

Зігніть руку в лікті, ніби вона на столі. Нехай помічник приєднається початок сантиметра до верхньої точки вашого плеча (біля шиї). Далі нехай веде стрічку по плечу, потім по зовнішньому краю руки до ліктя, а потім від ліктя до зап'ястя або до найбільшої кісточки великого пальця (залежить від того, які рукави ви любите – класичні або трохи подовжені).

 

Припустимо, отримана довжина рукава – 83 див.

 

Возвращаемся к таблице – в ней вы видите, что такая длина рукава (83) соответствует размеру 57, но он будет тесноват для вас в груди. Тогда лучше выбрать 60, ведь 1 лишний сантиметр в рукаве не так критичен как теснота  в районе грудной клетки. Не забывайте, что вам надо свободно опускать и поднимать руки в куртке.

 

 Еще можно измерить рукав в своей одежде и сравнить с таблицей размеров.

 

Длина спинки

Этот параметр измеряется от 7-го шейного позвонка (он самый крупный и находится прямо под основанием шеи – там, где сверху смыкаются лопатки, если руки отведены назад).

 

Встаньте рівно. Нехай помічник докладе початок сантиметрової стрічки до цього хребця і опустить стрічку вниз (строго перпендикулярно підлозі). Подивіться на таблицю на цифру довжини, що відповідає вашому розміру (нагадаємо, ми вибрали 60 (XL)) – такої довжини буде ваша куртка. Враховуючи ваш зріст, 87 см довжини куртки дозволять закрити стегна.

 

Вдалих вам примірок!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner