Кошик
1446 відгуків
Наше Viber-сообщество Распродажи 7км Самые низкие цены!!!Вступить!
Оптовий інтернет-магазин спортивного одягу "Boulevard".
+380 (66) 593-57-97

Історія компанії «FORE»

Історія компанії «FORE»

Майже тридцять років тому, в далекому 1989 році була створена компанія Fore sport. Її розвиток почався з невеликого швейного цеху і скромного ательє. В даний час це національний бренд фірми, що випускає спортивний одяг.

 

Розвиток компанії

 

Всі співробітники компанії (від рядових до топ-менеджерів), орієнтуються на потреби клієнта в мінливих ринкових умовах. Починаючи з 2002 року, коли був запущений бренд «Fore», спостерігається постійно зростаючий попит на якісний одяг з боку наших покупців, у тому числі за кордоном. Починаючи з цього періоду, компанія впевнено йде до статусу «міжнародного». Власний логотип, вишивка на виробах, фірмова упаковка, бездоганна якість – результат праці більш ніж 190 співробітників «Fore».

 

За підсумками роботи у 2009 році зафіксовано зростання товарообігу на 24%, незважаючи на кризовий стан економіки. Компанія не зазнає збитків і зниження попиту. Ми працюємо без виробничих простоїв і зниження вартості за рахунок погіршення якості.

 

Почавши з невеликого цеху, турецька одяг «Форі» в даний час проводиться на величезному заводі закритого типу. Виробництво повністю автоматизоване, моделі відшиваються з урахуванням сучасних тенденцій і напрямів спортивного одягу. Моделі постійно оновлюються, асортимент дозволяє задовольнити смаки і потреби будь-якого клієнта.

 

Конкурентні переваги торгової марки

 

Восьмий рік компанія працює на ринку таких країн, як Україна, Білорусія, Росія. Ми відкриваємо мережеві оффлайн та інтернет-магазини, що торгують спортивним одягом «Fore» по всьому світу. Висока якість за цінами від виробника, гідний рівень обслуговування та зручність здійснення покупок доповнюються сертифікатами якості. Всі використовувані тканини безпечні для здоров'я, а комплекти спортивних штанів пошиті з урахуванням фізіологічних особливостей тіла людини. Спортивні костюми «Форі» ідеальні для занять спортом. У подальших планах компанії «Fore» – утримання сегмента і приріст товарообігу на національному і міжнародному ринку. Секрети успіху:

 

· поєднання сучасних технологій, безпечних тканин і матеріалів;

· вивчення попиту та пропозиції на костюми, чоловічі спортивні штани;

· врахування побажань клієнтів;

· проведення великих маркетингових досліджень.

Наші клієнти навіть у сучасних непростих умовах задоволені якістю виробів. Особливою популярністю користуються дитячі спортивні костюми «Fore». Адже в них зручно бігати і грати, відпочивати і займатися фізкультурою. «Зустрічаємо як своїх! Продаємо як собі» – мабуть, найкраща характеристика компанії «Fore».

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner